• kontakt@e-star.pl
  • +48 577 177 333

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron www to czynności, które pozwalają zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych. Wykonując odpowiednie działania możesz uzyskać wysokie pozycje na poszczególne słowa kluczowe, które pozwolą zwiększyć wyświetlanie strony, ale także sprzedaż usług bądź produktów. Dlatego w dzisiejszych czasach tak bardzo ważne jest zadbanie o stronę firmową, aby przyciągała ona coraz więcej potencjalnych kontrahentów. Dzięki naszym usług możesz liczyć na fachową pomoc w tym zakresie i budowę swojej marki na rynku lokalnym, ale także krajowym.

Jak pozycjonuje się strony internetowe?

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron jest coraz trudniejsze i bardziej wymagające niż wcześniej. Na końcowy efekt składa się wiele czynników, które są bardzo ważne w poszczególnych etapach pracy. Pierwszym niezbędnym krokiem jest wykonane dogłębnej analizy on-site strony klienta. Dzięki temu możemy wskazać pierwsze nieprawidłowości, które należy naprawić przed przystąpieniem do prac pozycjonowania. Drugim ważnym etapem jest analiza konkurencji oraz rynku. Jest to bardzo ważny punkt, ponieważ możemy sprawdzić słabe punkty innych firm i lepiej przygotować swoją działania. Następnym krokiem jest dobór odpowiednych słów kluczowych, aby strona klienta znajdowała się na wysokich pozycjach uwzględniając najważniejsze usługi lub produkty. Gdy wykonamy wszystkie te czynności przechodzimy do tworzenie oryginalnych i wyczerpujących tematycznie treści, które pozwolą nam przyciągnąć potencjalnych klientów. Firma E-star gwarantuje stały kontakt telefoniczny, kompleksowe raport działań oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Najważniejsze zalety pozycjonowania strony internetowej

Skuteczne i dobrze wykonane pozycjonowanie będzie najtańszą formą reklamy w sieci. Jeśli Twoja strona ma wiele odwiedzin i zajmuje wysokie miejsca w wyszukiwarce Google na poszczególne słowa kluczowe, to jest duże prawdopodobieństwo, że klienci są zainteresowani Twoimi usługami lub produktami i Twoja sprzedaż będzie rosła. Dobra widoczność i wielu unikalnych użytkowników, to także budowa i rozpoznawalność marki. Dzięki temu zdobywasz przewagę nad konkurencją np. w rynku lokalnym i starasz się działać na większym rynku. Zalet pozycjonowania strony internetowej jest wiele, dlatego warto zdecydować się na takie usługi, aby przekładać wzrost zysków na rozwój biznesu.

Pozycjonowanie stron internetowych w Rzeszowie – cena

Koszt usługi pozycjonowania strony może różnić się bardzo znacząco, ponieważ wpływa na to wiele czynników m.in.:

Zakres usług
Wcześniejsze prace na stronie bądź ich brak
Budowa strony (usługi, sklepy, wizytówki firmowe)
Tworzenie treści na stronę i social media
Branża i jej najbliższa konkurencja
Częstotliwość działa, raportów oraz wybór strategii
Stopień zaangażowania poszczególnych pracowników w projekt

Ważne: Wiele firm oferuje dokładne wyniki w wyszukiwarce na dance frazy kluczowe, jest to niemożliwe, ponieważ wpływa na to wiele czynników rankingowych, które nie dają nigdy gwarancji utrzymania się na danej pozycji. Należy zawsze o tym pamiętać!

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony, to zapytaj o wycenę!

Skontaktuj się z nami